Examenuitslag vmbo

 

Roepnaam Tussenv Achternaam Studieklas Bevorderingsresultaat
Glenn van Alst vmbo bl Geslaagd
Milena Awakjan vmbo bl Geslaagd
Aleyna Aytürk vmbo bl Geslaagd
Heidi Besseling vmbo bl Geslaagd
Marijn Besseling vmbo bl Geslaagd
Dani Bos vmbo bl Geslaagd
Dennis te Brake vmbo bl Geslaagd
Naomi Gijsbertsen vmbo bl Geslaagd
Max Hijink vmbo bl Geslaagd
Iza Hogeboom vmbo bl Geslaagd
Annelie Huizing vmbo bl Geslaagd
Wes Hummelink vmbo bl Geslaagd
Louisa Janssen vmbo bl Geslaagd
Manar Kalefe vmbo bl Geslaagd
Phoebe Kee vmbo bl Geslaagd
Sieb Lageschaar vmbo bl Geslaagd
Dave Leppink vmbo bl Geslaagd
Thom Moester vmbo bl Geslaagd
Cassandria Olthuis vmbo bl Geslaagd
Carmen Oonk vmbo bl Geslaagd
Dirk-Jan Oonk vmbo bl Geslaagd
Jesper van Os vmbo bl Geslaagd
Quinty Ressing vmbo bl Geslaagd
Wobbe Smit vmbo bl Geslaagd
Ruben Stortelers vmbo bl Geslaagd
Ilse Straatmans vmbo bl Geslaagd
Lotte Verboven vmbo bl Geslaagd
Maurice Wevers vmbo bl Geslaagd
Tycho Beernink vmbo bl Geslaagd
Ray van Dalen vmbo bl Geslaagd
Noëlle ter Haar vmbo bl Geslaagd
Romy Zweerink vmbo bl Geslaagd
Fleur van der Aa vmbo kl Geslaagd
Miranda Ademi vmbo kl Geslaagd
Boris van Ast vmbo kl Geslaagd
Linde van Ast vmbo kl Geslaagd
Dennis Bakker vmbo kl Geslaagd
Clinton Barleci vmbo kl Geslaagd
Linde Beijers vmbo kl Geslaagd
Glenn Beking vmbo kl Geslaagd
Carlijn Bekke vmbo kl Geslaagd
Hind Choujaï vmbo kl Geslaagd
Mohamed Cisse vmbo kl Geslaagd
Bjorn ten Damme vmbo kl Geslaagd
Rick van den Dobbelsteen vmbo kl Geslaagd
Esmee Dreeijers vmbo kl Geslaagd
Colin Gijsbers vmbo kl Geslaagd
Lindita Gjini vmbo kl Geslaagd
Darin Hamo vmbo kl Geslaagd
Sjoerd Heegt vmbo kl Geslaagd
Colin Heinne vmbo kl Geslaagd
Emma ter Heurne vmbo kl Geslaagd
Hieke Hoenink vmbo kl Geslaagd
Sam Hoog Antink vmbo kl Geslaagd
Chelsea de Hoop vmbo kl Geslaagd
Thijs van den Hurk vmbo kl Geslaagd
Cansu Kirci vmbo kl Geslaagd
Lisa Koster vmbo kl Geslaagd
Chaël Ligtlee vmbo kl Geslaagd
Manolo Lilipaly vmbo kl Geslaagd
Lisa van Lochem vmbo kl Geslaagd
Romy van Lochem vmbo kl Geslaagd
Laura Maas vmbo kl Geslaagd
Bas Maatkamp vmbo kl Geslaagd
Amber Mentink vmbo kl Geslaagd
Maylo Nobes vmbo kl Geslaagd
Imme Olbach vmbo kl Geslaagd
Glenn Oldenburg vmbo kl Geslaagd
Koen Oonk vmbo kl Geslaagd
Youp Oonk vmbo kl Geslaagd
Brian Pullens vmbo kl Geslaagd
Esmeé Reijers vmbo kl Geslaagd
Jaimy Stemerdink vmbo kl Geslaagd
Kimberley Stronks vmbo kl Geslaagd
Linde Ubbink vmbo kl Geslaagd
Damian Vering vmbo kl Geslaagd
Marlou Veringa vmbo kl Geslaagd
Hidde Waasdorp vmbo kl Geslaagd
Arbnor Zenuni vmbo kl Geslaagd