Gerrit Komrij College

Virtueel Open Huis

Geplaatst op 19 januari 2022

Het is heel belangrijk dat je samen met je ouders een goede keuze maakt voor de school waar je straks 4, 5 of zelfs 6 jaar naar toe gaat. Om je te helpen die keuze te maken, hadden we je graag ontvangen tijdens ons Open Huis op woensdag 26 januari 2022. Op het moment zijn de beperkende maatregelen echter zo, dat het niet is toegestaan groepen mensen in de school te ontvangen. De minilessen in de middag mogen helaas niet doorgaan en wij hebben moeten besluiten ook het Open Huis ‘s avond te annuleren.

Gelukkig kun je onze school wel virtueel bezoeken. Net als vorige jaar bieden we iedereen graag een digitaal kijkje in onze school. Zo kan je toch rondkijken in de verschillende ruimtes, waar veel informatie te vinden is. Middels filmpjes en vlogs in het Atrium van de school, in de verschillende leerruimtes en lokalen geven we een indruk van allerlei vakken en buitenschoolse activiteiten.

Bezoek hier ons virtueel Open Huis!