Gerrit Komrij College

Agenda

maandag 24 - 28 februari
Voorjaarsvakantie
donderdag 5 maart Stagedag (m2)
Energietransitie masterclass (v5) 09:00 - 15:30 uur
zondag 8 - 13 maart Uitwisseling Portugal (in Portugal)
dinsdag 10 maart Herkansing en inhalen toetsen periode 2 havo/vwo bovenbouw
Ouderavond Lille/Ieper 20:00 - 21:00 uur
woensdag 11 maart Studiedag Meet & Greet (leerlingen vrij)
donderdag 12 maart Profielwerkstukken mavo 08:00 - 15:30 uur
dinsdag 17 maart Project W.O.I (v3b h3d gs)
woensdag 25 - 31 maart Toetsweek (b4 k4 m4 h4 h5 v5 v6)
donderdag 26 maart Voorstelling Ali door Amar h3 v3 11:40 - 12:30 uur
Ouderavond Werkweken havo 4 19:30 - 20:30 uur
Ouderavond Werkweek Londen (m3) 19:30 - 20:30 uur
vrijdag 27 maart Einde trimester 2
maandag 30 maart Start trimester 3
vrijdag 3 april Kei van Komrij (inloop) 19:00 - 19:30 uur
Kei van Komrij 19:30 - 21:30 uur
dinsdag 7 april Excursie Nederlands Openluchtmuseum h1
7 - 8 april Herkansing toetsen (b4 k4 m4 h5 v6)
woensdag 8 april Voorlichtingsavond skireis 20:00 - 21:30 uur
donderdag 9 april Leerlingenlab UT Twente v5 scheikunde 08:00 - 16:30 uur
vrijdag 10 april Goede Vrijdag
maandag 13 april Tweede paasdag
13 - 15 april Werkweek Budapest (h4)
dinsdag 14 april Excursie Nederlands Openluchtmuseum m1 v1
Excursie Onderduikmuseum (b2 k2)
14 - 16 april Werkweek Straatsburg (h4)
14 - 17 april Werkweek Berlijn (h4)
Projectweek vmbo (b1 k1)
Werkweek Krakau (h4)
14 - 18 april Werkweek Londen (m3)
14 - 20 april Projectweek vmbo (b2 k2)
14 - 22 april Examentraining
14 april Ouderraad (4) 19:30 - 21:30 uur
woensdag 15 april Excursie Onderduikmuseum (b2 k2)
donderdag 16 april Excursie Rijksmuseum en rondwandeling Amsterdam (k3)
vrijdag 17 april Toneelstuk "Je krijgt wat je verdient" door GKC Toneelgroep 13:15 - 15:00 uur
Toneelstuk "Je krijgt wat je verdient" door GKC Toneelgroep 19:30 - 21:30 uur
woensdag 22 april Rapportuitreiking (2e rapport)
Einde semester 2
donderdag 23 april vrije dag
vrijdag 24 april vrije dag
maandag 27 april Koningsdag
27 april - 1 mei
meivakantie
maandag 4 mei vrije dag
dinsdag 5 mei Bevrijdingsdag (vrij)
woensdag 6 mei Examentraining
donderdag 7 mei Tag der Nachbarsprache (V2a V2b)
7 - 20 mei CSE tv1
maandag 11 - 12 mei Lille/Ieper (h3 v3)
dinsdag 12 - 13 mei Lille/Ieper (h3 v3)
woensdag 13 mei herkansing toetsen h4 v5
vrijdag 15 - 22 mei Project Toen Nu Dan (b2 k2 m2 h2 v2)
dinsdag 19 mei Excursie Zwillbrock (m2 h2 v2)
donderdag 21 mei Hemelvaartdag (vrij)
vrijdag 22 mei vrije dag
maandag 25 mei Excursie Warner Bros Movie Park (HBR, D&P, Z&W) b3 k3
woensdag 27 mei Excursie Nederlands Openluchtmuseum (b1 k1)
maandag 1 juni 2e Pinksterdag (vrij)
dinsdag 2 juni Softbaltoernooi m3 h3 v3
2 - 12 juni CSPE tv1
donderdag 4 juni Gala 16:00 - 21:00 uur
woensdag 10 juni Bekendmaking normen tv1
donderdag 11 juni Excursie Diergedrag observeren in de dierentuin h4 v5
maandag 15 juni Excursie Zuid Limburg (ak) h4 v4
15 - 18 juni CSE/CE tv2
dinsdag 16 juni Excursie Rivierengebied Oost (v5 ak)
woensdag 17 - 23 juni CSPE tv2
woensdag 24 - 30 juni Toetsweek bovenbouw
vrijdag 26 juni Bekendmaking normen tv2
Diploma-uitreiking vwo 18:30 - 21:30 uur
maandag 29 juni - 3 juli Toetsweek onderbouw
29 juni Ontvangst nieuwe brugklassers 13:00 - 15:30 uur
Voorlichtingsavond nieuwe brugklasleerlingen 19:30 - 21:00 uur
dinsdag 30 juni Diploma-uitreiking vmbo bl/kl 19:00 - 21:30 uur
woensdag 1 juli Diploma-uitreiking havo 18:30 - 21:30 uur
donderdag 2 juli Diploma-uitreiking mavo 19:00 - 21:30 uur
dinsdag 7 - 13 juli Activiteitenweek
Projectweek
donderdag 9 juli Excursie Watermuseum b1 k1
maandag 13 juli Boeken inleveren
Einde semester 3
vrijdag 17 juli Rapportuitreiking
maandag 20 juli - 28 augustus
Zomervakantie