Agenda

maandag 26 augustus Start sem/trim1
maandag 26 augustus Start schooljaar (medewerkers)
dinsdag 27 augustus Introductie (Medewerkers)
woensdag 28 augustus Introductie alle leerjaren
donderdag 29 augustus Introductie alle leerjaren
vrijdag 30 augustus Volksfeest (vrij)
maandag 2 september Brugklasintroductie (schoolbreed)
maandag 9 september Kennismakingsgesprekken leerjaar1
dinsdag 10 september Kennismakingsgesprekken leerjaar1
dinsdag 10 september Kennismakingsavond Mavo-3\,basis/kader-34\, Mavo-4
woensdag 11 september Kennismakingsgesprekken leerjaar1
donderdag 12 september Kennismakingsavond mavo-2\, havo/vwo-23\, basis/kader-2
donderdag 12 september Kennismakingsgesprekken leerjaar 1
donderdag 12 september MR vergadering
vrijdag 13 september Kennismakingsgesprekken leerjaar 1
maandag 16 september MAS voorlichting mavo/havo/vwo-3
dinsdag 17 september Kennismakingsavond havo-45\, vwo-456
dinsdag 17 september MAS voorlichting mavo\,havo\,vwo-3
woensdag 18 september MAS voorlichting mavo\,havo\,vwo-3
donderdag 19 september MAS voorlichting mavo\,havo\,vwo-3
vrijdag 20 september MAS voorlichting mavo\,havo\,vwo-3
maandag 23 september Werkweek Basis/kader/mavo/havo/vwo-456
woensdag 2 oktober Ouderraadvergadering
donderdag 3 oktober Watermuseum basis/kader-1
donderdag 3 oktober Projectweek basis/kader-12
vrijdag 4 oktober Projectweek basis/kader-12
maandag 7 oktober I-Social (brugklassen)
maandag 7 oktober Excursie Arnhem/rivierengebied vwo-56
maandag 7 oktober Theatervoorstelling "Later begint nu" havo/vwo-3
maandag 7 oktober Bezoek waterzuivering basis/kader-1
maandag 7 oktober Profielkeuzedag havo/vwo-3
maandag 7 oktober Droomdiner (help je medemens)
dinsdag 8 oktober Graafschap College on tour basis/kader/mavo-3
dinsdag 8 oktober PWS Plan van aanpak Examenklassen
dinsdag 8 oktober Bezoek Nel Schellekes basis/kader-2
dinsdag 8 oktober I-Social (brugklassen)
woensdag 9 oktober Excursie Rotterdam (AK) havo/vwo-3
woensdag 9 oktober Raften basis/kader-1
woensdag 9 oktober Techniekcafé
woensdag 9 oktober Droomdiner (help je medemens)
donderdag 10 oktober Express Yourself basis/kader-3
vrijdag 11 oktober Wat heb je nou aan kunst? basis/kader-3
vrijdag 11 oktober Aluin havo/vwo-4
vrijdag 11 oktober Project koken basis/kader-2
vrijdag 11 oktober Express Yourself havo/vwo-4
vrijdag 11 oktober Excursie Bronckhorst HighTech vwo-5
maandag 14 oktober Aftrap Komrij's Kunsten mavo-3
maandag 14 oktober Ontwikkelmiddag (geen lessen)
dinsdag 15 oktober Voorlichtingsavond examen + MBO basis/kader/mavo-4
woensdag 16 oktober Voorlichtingsavond profielkeuze vwo-3
donderdag 17 oktober Toetsweek 1 (mavo/havo/vwo bovenbouw)
donderdag 17 oktober MR vergadering
vrijdag 18 oktober Voorstelling Hannah (leerjaar 2)
vrijdag 18 - 19 oktober Toetsweek 1 (mavo/havo/vwo bovenbouw)
maandag 21 oktober Algemene ouderavond ouderraad
dinsdag 22 oktober Sportdag alle brugklassen
woensdag 23 oktober Mobile media lab(leerjaar 1)
woensdag 23 oktober Voorlichtingsavond Profielkeuze havo-3
donderdag 24 oktober HBR: Meet your future (leerjaar3)
vrijdag 25 oktober Slag om Grolle (leerjaar 2 & basis/kader-1)
zaterdag 26 oktober - 3 november Herfstvakantie
maandag 11 november Leerlingbespreking 1 (vanaf 4e lesuur)
maandag 11 november Ouderraadvergadering
dinsdag 12 november Leerlingbespreking 1 (vanaf 4e lesuur)
donderdag 14 november Driehoeksgesprekken 1 (alle leerjaren)
donderdag 14 november MR vergadering
maandag 18 november Driehoeksgesprekken 1 (alle leerjaren)
dinsdag 19 november Mini-lessen groep 8
dinsdag 19 november Informatieavond ouders groep 8
woensdag 20 november Driehoeksgesprekken 1 (alle leerjaren)
donderdag 21 november Driehoeksgesprekken 1 (alle leerjaren)
donderdag 21 november Schoolfotograaf
vrijdag 22 november ovb: Theatervoorstelling 'het is stil aan de overkant' mavo/havo/vw
vrijdag 22 november Schoolfotograaf
maandag 25 november Ouderraadvergadering
dinsdag 26 november Studiedag (leerlingen vrij)
woensdag 27 november PWS tussenverslag inleveren (examenklassen)
donderdag 28 november Uitwisseling Munster vwo-5
maandag 2 december Bezoek Essen basis/kader-34
donderdag 5 december Vossenjacht leerjaar 1\, vanaf 4e lesuur
donderdag 5 december MR vergadering
dinsdag 10 december Sportdag Enschede havo-4 & vwo-45
vrijdag 13 december Voorstelling Hannah\, leerjaar2
woensdag 18 december Ontwikkelmiddag (leerlingen vrij)
donderdag 19 december Excursie kerstmarkt Munster mavo/havo.vwo-3
vrijdag 20 december Kerstactiviteit leerlingen
zaterdag 21 december - 5 januari Kerstvakantie
dinsdag 14 januari Gevorderde mentorentraining
dinsdag 14 januari PWS inleveren eindverslag (examenklassen)
maandag 20 januari Herkansingstoetsen periode 1 (basis/kader-4)
dinsdag 21 januari Open Huis
woensdag 22 januari Herkansingstoetsen periode 1 (basis/kader-4)
donderdag 23 januari Herkansingstoetsen periode 1 (basis/kader-4)
donderdag 23 januari MR vergadering
dinsdag 28 januari Ouderraadvergadering
donderdag 30 januari Ontwikkelmiddag (geen lessen)
maandag 3 februari Workshopdag Komrij's Kunsten
maandag 3 februari Excursie Rührgebied mavo-4 en Havo-5
maandag 3 februari Project snoeien basis/kader-2
maandag 3 - 7 februari ovb Uitwisseling Portugal
maandag 3 februari Profielwerkstuk markt v3 door v5
dinsdag 4 februari LOB markt
dinsdag 4 februari Sportdag leerjaar2
dinsdag 4 februari Techniekcafé
dinsdag 4 februari Project ontmoeten vwo-5
woensdag 5 februari Bezoek Rova basis/kader-2
woensdag 5 februari Voorbereiding Mondriaan talent havo/vwo-4
donderdag 6 februari Gymnasiumdag
vrijdag 7 februari Project ontmoeten vwo-5
vrijdag 7 februari Bezoek WAM Van Duren basis/kader-2
maandag 10 februari 10-minuten gesprekken (schoolbreed vakdocenten)
woensdag 12 - 13 februari 10-minuten gesprekken (schoolbreed vakdocenten)
donderdag 13 februari 10-minuten gesprekken (schoolbreed vakdocenten)
maandag 17 februari Mondriaan talent havo/vwo-4
maandag 17 - 21 februari Invoer voorlopige profielkeuze havo/vwo-3
dinsdag 18 februari Voorlichtingsavond basis/kader-3
dinsdag 18 februari Voorlichtingsavond basis/kader-3
donderdag 20 februari Schoolfeest
vrijdag 21 februari Invoer voorlopige profielkeuze havo/vwo-3
maandag 24 februari Mondriaan Talent havo/vwo-4
maandag 24 - 28 februari Bijeenkomst klassenvertegenwoordigers
maandag 24 - 28 februari Herstelweek examenklassen
dinsdag 25 februari PWS presentaties examenklassen
donderdag 27 februari WO-voorlichting vwo-45
donderdag 27 februari MR vergadering
zaterdag 1 - 9 maart Voorjaarsvakantie
maandag 10 maart Theatertour havo/vwo-2
donderdag 13 maart Ontwikkelmiddag (geen lessen)
maandag 17 - 21 maart Oefenen digitale examens basis/kader-4
maandag 17 maart Theatertour havo/vwo-2
dinsdag 18 maart Leerlingbespreking 2 (vanaf 4e lesuur)
woensdag 19 maart Leerlingbespreking 2 (vanaf 4e lesuur)
donderdag 20 maart Dag van de literatuur
donderdag 20 maart Excursie Rotterdam havo/vwo-56
donderdag 20 maart MR vergadering
vrijdag 21 maart Komrij's Kunsten
maandag 24 maart Start trimester 3
maandag 24 maart Verkeersexamen MAS
maandag 24 maart Theatertour havo/vwo-2
dinsdag 25 maart Studiedag (leerlingen vrij)
woensdag 26 maart Ouderraadvergadering
maandag 31 maart Bezoek WCL Winterswijk (AK) mavo/havo/vwo-2
maandag 31 maart Excursie Vreden havo/vwo-3
maandag 31 maart Rijksmuseum havo/vwo-4
maandag 31 maart Start periode 3
maandag 31 maart - 4 april ovb Uitwisseling Portugal
maandag 31 maart - 4 april Projectweek basis/kader
maandag 31 maart - 4 april Flexweek (lessen en activiteiten volgens rooster)
dinsdag 1 april Excursie Arnhem basis/kader 1
dinsdag 1 april Muzieum leerjaar 3
dinsdag 1 april Techniekcafé
dinsdag 1 april Onderduikmuseum basis/kader-2
dinsdag 1 april Excursie Den Haag havo/vwo-4
woensdag 2 april Bezoek Anne Frankhuis mavo-3+ckv-1
woensdag 2 - 4 april Toetsweek 3 havo/vwo bovenbouw+ basis/kader/mavo-4
woensdag 2 april Veteraan in de klas basis/kader-2
woensdag 2 april Xanten leerjaar1
donderdag 3 april Museumfabriek basis/kader-2
donderdag 3 april Kunstmuseum Den Haag mavo/havo-1
vrijdag 4 april Kunstmuseum Den Haag havo/vwo-1
maandag 7 april Theatertour havo/vwo-2 (reserve)
maandag 7 - 9 april Toetsweek 3 havo/vwo bovenbouw+ basis/kader/mavo-4
maandag 7 - 9 april Driehoeksgesprekken 2 onderbouw+ basis/kader-3
donderdag 10 april Definitieve profielkeuze doorgeven havo/vwo-3
maandag 14 - 16 april Inhaal/herkansingen basis/kader-4
maandag 14 april Theatertour havo/vwo-2
maandag 14 - 18 april Examentraining alle examenklasssen
donderdag 17 april MR vergadering
vrijdag 18 april Goede vrijdag (lesdag)
vrijdag 18 april Ontwikkelmiddag (middag geen lessen)
zondag 20 april 1e paasdag
maandag 21 april 2e Paasdag
dinsdag 22 april Akkoordverklaringen
dinsdag 22 - 24 april Inhaal/herkansingen basis/kader-3
dinsdag 22 april Examentraining alle examenklassen
woensdag 23 april Examentraining basis/kader-4
woensdag 23 april Lange zitting mavo/havo/vwo examenklassen
donderdag 24 april cijfers naar DUO
donderdag 24 april Examentraining basis/kader-4
donderdag 24 april Lange zitting mavo/havo/vwo examenklassen
vrijdag 25 april Laatste lesdag examenklassen
zaterdag 26 april - 11 mei Meivakantie
vrijdag 9 mei Start CE-1
maandag 12 - 16 mei Centraal examen tijdvak 1
maandag 12 - 16 mei Bijeenkomst klassenvertegenwoordigers
maandag 12 - 16 mei Centraal digitaal examen basis/kader
maandag 12 mei Mondriaan talent havo/vwo-4
donderdag 15 mei vergadering
maandag 19 - 23 mei Herstelweek mavo-3/havo-4/vwo-5
maandag 19 - 23 mei Centraal digitaal examen basis/kader
maandag 19 - 23 mei Centraal examen tijdvak 1
maandag 19 - 23 mei LVS leerjaar 1/2 en havo/vwo-3
maandag 19 mei Ouderraadvergadering
maandag 26 - 28 mei CSPE
maandag 26 - 28 mei Centraal digitaal examen basis/kader
maandag 26 mei Driehoeksgesprekken 2 havo/vwo-4\, mavo-3
woensdag 28 mei Driehoeksgesprekken 2 havo/vwo-4\, mavo-3
donderdag 29 mei Hemelvaartsdag
vrijdag 30 mei Vrije dag
maandag 2 juni Excursie Burgers Zoo havo-4/vwo-5
maandag 2 juni Centraal digitaal examen basis/kader
maandag 2 - 6 juni CSPE
woensdag 4 juni Bekendmaking normen CSPE
zondag 8 juni 1e Pinksterdag
maandag 9 juni 2e Pinksterdag
dinsdag 10 - 13 juni CSPE
dinsdag 10 juni Hickory LO mavo/havo/vwo-3
woensdag 11 juni Gala (lessen t/m 7e uur)
donderdag 12 juni Uitslag examen tijdvak 1
donderdag 12 juni MR vergadering
maandag 16 juni CSPE
dinsdag 17 juni Uitslag CSPE
woensdag 18 - 20 juni Centraal examen tijdvak 2
woensdag 18 juni Ouderraadvergadering
vrijdag 20 juni Herkansingen basis/kader-4
maandag 23 juni Uitslag herkansingen basis/kader-4
maandag 23 juni Centraal examen tijdvak 2
woensdag 25 juni Bezoek islamitisch centrum basis/kader-1
donderdag 26 - 27 juni Herkansingen CSPE
donderdag 26 juni Ontwikkelmiddag (geen lessen)
vrijdag 27 juni Toetsweek 4 mavo/havo/vwo bovenbouw
maandag 30 juni - 3 juli Toetsweek 4 mavo/havo/vwo bovenbouw
maandag 30 juni - 3 juli Toetsweek mavo/havo/vwo onderbouw
dinsdag 1 juli Uitslag examen tweede tijdvak
donderdag 3 - 4 juli Inhaaltoetsen en herkansingen basis/kader-3
donderdag 3 juli Uitslag CSPE tijdvak 2
vrijdag 4 juli Toetsweek 4 mavo/havo/vwo bovenbouw (reserve/inhaal)
vrijdag 4 juli Inhaaltoetsen mavo/havo/vwo onderbouw
maandag 7 juli Moviepark HBR lrj-34
maandag 7 juli Excursie Zuid Limburg havo/vwo-4
maandag 7 juli Delf Frans
maandag 7 juli Excursie openluchtmuseum basis/kader-1
maandag 7 juli Activiteiten (schoolbreed)
maandag 7 - 11 juli Flexweek (lessen en activiteiten volgens rooster)
maandag 7 juli Piet Pinhole mavo-2
maandag 7 juli Theatervoorstelling 7 sloten havo/vwo-3
maandag 7 juli Excursie Waddengebied mavo-3
maandag 7 juli Diploma uitreiking Havo
dinsdag 8 juli Inzage toetsen (lesuur 1 t/m 3)
dinsdag 8 juli Kennismakingsmiddag nieuwe brugklassen
dinsdag 8 juli Diploma uitreiking Mavo
woensdag 9 juli Piet Pinhole mavo-2
woensdag 9 - 10 juli Mentoractiviteiten
woensdag 9 juli Diploma uitreiking VWO
donderdag 10 juli Openluchtmuseum mavo/havo/vwo-1
donderdag 10 juli Diploma uitreiking basis/kader
donderdag 10 juli MR vergadering
vrijdag 11 juli Boeken inleveren
vrijdag 11 juli Bevorderingsvergaderingen