Gerrit Komrij College

Schoolleiding

Schoolleiding

Jeroen Sanders
Rector
j.sanders@gerritkomrijcollege.nl
Rolinka Schipper
Conrector Onderwijs
r.schipper@gerritkomrijcollege.nl
Nienke ter Maat
Afdelingsleider vmbo bk 1 t/m 4
n.termaat@gerritkomrijcollege.nl
Mike Seijger
Afdelingsleider mavo 1 t/m 4
m.seijger@gerritkomrijcollege.nl
Wendy van ‘t Veld
Afdelingsleider havo/vwo 1 t/m 3 (a.i.)
w.vantveld@gerritkomrijcollege.nl
Arnold Maarse
Afdelingsleider havo 4-5 en vwo 4 t/m 6 (a.i.)
a.maarse@gerritkomrijcollege.nl
Ed de Graaf
Directeur facilitaire dienst, pr en communicatie
e.degraaf@gerritkomrijcollege.nl
Joice Wassink-Wannée
Coördinator ISK Winterswijk
j.wannee@gerritkomrijcollege.nl

Decanaat

Gea Beuzel-Velderman
Decaan havo/vwo
g.beuzel@gerritkomrijcollege.nl
Lonneke Nekkers
Decaan mavo, vmbo-bl/kl
l.nekkers@gerritkomrijcollege.nl

Zorg

Wim Hummel
Zorgcoördinator
w.hummel@gerritkomrijcollege.nl