Gerrit Komrij College

Schoolleiding

Schoolleiding

Jeroen Sanders
Rector
jeroen.sanders@achterhoekvo.nl
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Ed.jpg
Ed de Graaf
Directeur facilitaire dienst, pr en communicatie
ed.degraaf@achterhoekvo.nl
Nienke ter Maat
Afdelingsleider vmbo bk 1 t/m 4
nienke.termaat@achterhoekvo.nl
Arne Notten
Afdelingsleider mavo 1 t/m 4
arne.notten@achterhoekvo.nl
Wendy van ‘t Veld
Afdelingsleider havo/vwo 1 t/m 3
wendy.vantveld@achterhoekvo.nl
Ed de Graaf
Afdelingsleider havo 4-5 en vwo 4 t/m 6 (a.i.)
ed.degraaf@achterhoekvo.nl
Jinnie Bodt
Coördinator ISK Winterswijk
jinnie.bodt@achterhoekvo.nl

Decanaat

Gea Beuzel-Velderman
Decaan havo/vwo
gea.beuzel@achterhoekvo.nl
Lonneke Nekkers
Decaan mavo, vmbo-bl/kl
lonneke.nekkers@achterhoekvo.nl

Zorg

Wim Hummel
Zorgcoördinator
wim.hummel@achterhoekvo.nl