Gerrit Komrij College

Contact

Ten tijde van de sluiting van de school in verband met de coronacrisis, is de school per e-mail bereikbaar op info@gerritkomrijcollege.nl. Eerste aanspreekpunt voor ouders en leerlingen blijft de mentor van de leerling. Hij of zij is per e-mail bereikbaar.

De school is in elk geval tot en met dinsdag 5 mei 2020 gesloten.

Gerrit Komrij College
Parallelweg 7
7102 DE Winterswijk
T (0543) 55 15 15
E info@gerritkomrijcollege.nl

De receptie is geopend van 7.30 – 16.30 uur.
Op vrijdag sluit de receptie om 15.30 uur.


ISK ( internationale schakelklas)
Hakkelerkampstraat 33
7101 VL Winterswijk
T (0543) 55 15 15
E j.wannee@gerritkomrijcollege.nl

Schoolleiding

Sjef Lommen
Rector
s.lommen@gerritkomrijcollege.nl

Nienke ter Maat
Afdelingsleider vmbo bk 1 t/m 2
n.termaat@gerritkomrijcollege.nl

Mike Seijger
Afdelingsleider mavo 1 t/m 4
m.seijger@gerritkomrijcollege.nl

Willem van Bruggen 
Afdelingsleider havo/vwo 1 t/m 3
w.vanbruggen@gerritkomrijcollege.nl

Ronald Rondeel 
Afdelingsleider vmbo-bl/kl 3 t/m 4
r.rondeel@gerritkomrijcollege.nl

Rolinka Schipper
Afdelingsleider havo/vwo 4 t/m 6
r.schipper@gerritkomrijcollege.nl

Ed de Graaf
Directeur facilitair
e.degraaf@gerritkomrijcollege.nl

Joice Wassink-Wannée
Coördinator ISK Winterswijk
j.wannee@gerritkomrijcollege.nl

Decanaat

Gea Beuzel-Velderman
Decaan havo/vwo
g.beuzel@gerritkomrijcollege.nl

Lonneke Nekkers
Decaan mavo, vmbo-bl/kl
l.nekkers@gerritkomrijcollege.nl

Zorg

Wim Hummel
Zorgcoördinator
w.hummel@gerritkomrijcollege.nl